وبسایت خوب خود را، به کمک تیم ما
فوق‌العاده و بهترین کنید
با کدنویسی بهینه و استاندارد و همچنین سئو به صفحه اول گوگل بیایید

وردپرس

وردپرس در سال ۲۰۰۳ وارد شد و تا بحال بیش از ۱۴۰ میلیون بار دانلود شده و به صورت رایگان و متن باز ارائه میشه. این سیستم مدیریت محتوا یعنی وردپرس بیش از ۴ هزار تم یا قالب رایگان داره و یه چیزی بیش از ۴۵ هزار پلاگین رایگان داره و از نظر نصب آسان حرفی واسه گفتن داره، میانگینی که در نظر گرفته شده برای مدت زمان نصب چیزی حدود ۵ دقیقه هست. از نظر مدیریت آسان وردپرس بین جوملا و دروپال حرف اول رو می زنه. وردپرس در بحث نیازمندی هایی که کاربران دارند بازم بین جوملا و دروپال اول هست و میانگین آپدیتی که برای وردپرس میاد چیزی حدود ۴۲ روز هستش.

 

جوملا

جوملا در سال ۲۰۰۵ پا به این عرصه گذاشت و بیش از ۶۳ میلیون بار دانلود شده، این نرم افزار تحت وب به صورت رایگان و متن باز ارائه شده. قالب هایی که تا الان به صورت رایگان ارائه شده برای این سیستم مدیریت محتوا چیزی بیش از هزار تا بوده و همچنین تعداد پلاگین هایی که به صورت رایگان در اختیار جوملا هست تا الان بیش از ۷ هزار تا بوده، جوملا مثل وردپرس شامل نصب آسان هست و زمان نصبی که برای این سیستم در نظر گرفته شده چیزی حدود ۱۰ دقیقه است و از نظر مدیریت آسان یه چیزی بین وردپرس و دروپال هست. از نظر نیازمندی هایی که کاربران دارند باز هم بین وردپرس و دروپال هستش و میانگین آپدیتی که برای این سیستم میاد چیزی حدود ۳۶ روز هست

 

دروپال

سیستم مدیریت محتوا دروپال زود تر از همه یعنی در سال ۲۰۰۱ پا به این دنیا گذاشت. مثل دو سیستم، دروپال هم رایگان هست و تا بحال بیش از ۱۵ میلیون بار دانلود شده یعنی رتبه کمتری از وردپرس و جوملا داره، خب این سیستم بیش از ۲ هزار قالب رایگان داشته و ۳۴ هزار پلاگین یعنی بیشتر از جوملا پلاگین رایگان داره، از نظر نصب آسان دروپال هم چیزی کم نداره و میانگین مدتی که برای نصب این سیستم در نظر گرفته شده ۱۰ دقیقه هست، بدیهی است که دروپال از نظر مدیریت آسان در گزینه آخر هست، یعنی از وردپرس و جوملا عقب تره، خب از نظر نیازمندی های کاربری هم تقریبا مثل جوملا هست و میانگین روز آپدیتی که برای این سیستم در نظر گرفته شده چیزی حدود ۵۲ روز هست.

 

حالا شما باشید از کدوم CMS (سیستم مدیریت محتوا) استفاده می‌کنید؟

دیدگاه ها

  1. دکس گفت:

    سلام.وبسایت زیبایی دارید.خیلی زحمت میکشید بابتش و ازین بابت کمال تشکر رو دارم

  2. وای خیلی خوبه ساییتون

دسته‌بندی‌های آموزشی
به ما اعتماد کنید!